Zásobník na toaletní papír JUMBO s rezervní rolí MAXIMA ELLIPSE, design

bez DPH: 916 Kč

s DPH: 1 108,40 Kč

  • Výrobce: KENNEDY HYGIENE PRODUCT LTD
  • Katalogové číslo: 11HZK008
  • Skladem: 0 ks

Zásobník toaletního papíru MAXIMA Zásobník s rezervní rolí. Jakmile se role toaletního papíru začne tenčit, můžete ji přehodit na "rezervu" a doplnit novou roli. Jakmile se rezerva odvine, dojde automaticky k přehození zpět na velkou roli. Tím zajistíte nepřetržitý provoz zásobníku i bez potřeby častých kontrol stavu role.

Firma Kennedy se na trhu vyskytuje již řadu let. Zabývá se vývojem kvalitních výrobku do koupelen a toalet. Díky výborné kvalitě těchto výrobků jsou vysoce žádané a nejen díky ní. Cenově jsou zásobníky velmi výhodné a těžko najdete zásobník tak vysoké kvality za tak nízkou cenu. V poměru cena/kvalita zásobníky KENNEDY válcují svou konkurenci.

Vynikají především svou funkčností - jsou vybavené chytrými funkcemi, které snižují provozní náklady, jako například u zásobníků toaletního papíru, který obsahuje tzv. brzdičky, aby se toaletní papír nevytahoval. Zásobníky ručníků mají například nastavitelné boky, aby ručníky nepropadávaly. Dávkovače mýdla maji svůj chytrý systém dávkování dle potřeby.

Jedinečné jsou zásobníky díky designu. V základu se dělí na základní(bílé)a designové (stříbrné) varianty. Většina zásobníků disponuje tzv. krytkami, které dodáváme v různých barevných variantách (viz obrázek). Existují dvě řady - barevné (perleťová, tyrkysová, červená, bílá) a texturované (ocel, karbon, dřevo, kapky).
Krytky jsou měnitelné podle potřeby v návazanosti na vzhled interiéru. Lze je vyměnit i dodatečně, pokud např. změníte interiér a budete chtí vyměnit krytku z modré na červenou.

Zásobníky toaletního papíru Jumbo je základní a nejrozšířenější variantou, sigma a maxima jsou zásobníky s rezervou, které jsou vhodné do provozů, kde je třeba 100% návaznost doplnění toaletního papíru a přitom je prodleva mezi kontrolou delší.