Dávkovač tekutého mýdla senzorový SAVONA ELLIPSE AUTO, bílý

bez DPH: 1 339 Kč

s DPH: 1 620,20 Kč

  • Výrobce: KENNEDY HYGIENE PRODUCT LTD
  • Katalogové číslo: 11HDK007
  • Skladem: 7 ks

Senzorový dávkovač tekutého mýdla - dlouhodobě nedostupný - naskladnění červenec/srpen 2020

Dávkovač je dlouhodobě nedostupný!

Dávkovač tekutého mýdla Savona - Jedná se o základní dávkovač mýdla, který je zároveň nejrozšířenější. Překvapívá jeho kvalita úspora provozních nákladů! Pokud pro své zákazníky chcete jen to nejlepší, pořiďte si senzorový dávkovač. Mnoho lidí se štítí dotknout se dávkovačů mýdla, proto se stává automatický senzorový dávkovač hitem.

Firma Kennedy se na trhu vyskytuje již řadu let. Zabývá se vývojem kvalitních výrobku do koupelen a toalet. Díky výborné kvalitě těchto výrobků jsou vysoce žádané a nejen díky ní. Cenově jsou zásobníky velmi výhodné a těžko najdete zásobník tak vysoké kvality za tak nízkou cenu. V poměru cena/kvalita zásobníky KENNEDY válcují svou konkurenci.

Vynikají především svou funkčností - jsou vybavené chytrými funkcemi, které snižují provozní náklady, jako například u zásobníků toaletního papíru, který obsahuje tzv. brzdičky, aby se toaletní papír nevytahoval. Zásobníky ručníků mají například nastavitelné boky, aby ručníky nepropadávaly. Dávkovače mýdla maji svůj chytrý systém dávkování dle potřeby.

Jedinečné jsou zásobníky díky designu. V základu se dělí na základní(bílé)a designové (stříbrné) varianty. Většina zásobníků disponuje tzv. krytkami, které dodáváme v různých barevných variantách (viz obrázek). Existují dvě řady - barevné (perleťová, tyrkysová, červená, bílá) a texturované (ocel, karbon, dřevo, kapky).
Krytky jsou měnitelné podle potřeby v návazanosti na vzhled interiéru. Lze je vyměnit i dodatečně, pokud např. změníte interiér a budete chtí vyměnit krytku z modré na červenou.

Dávkovače mýdla Vybíráte mezi pěnovým a klasickým zásobníkem? Rozdíl mezi pěnou a klasikou je ve spotřebě. Pěnové zásobníky zajišťují úsponější provoz, ale lze je použít jen s omezeným portfolie produktů (pěnová mýdla). Pro ty nejnáročnější jsou v nabídce i senzorovné zásobníky, které umožňují bezdotykovou obsluhu. 

Související produkty

MPD ARCO mýdlo tekuté červené 5l, ARCO5PET

  • Kat.číslo 211008

bez DPH 94,80 Kč

s DPH 114,70 Kč

ISOLDA mýdlo tekuté, granátové jablko, 5l

  • Kat.číslo 211017

bez DPH 112 Kč

s DPH 135,50 Kč

MITIA mýdlo tekuté 5l,zel.jablko, květy

  • Kat.číslo 211024

bez DPH 110 Kč

s DPH 133,10 Kč

LUKS mýdlo tekuté s perletí,bílé,zel.,modr.,růž. 5l

  • Kat.číslo 211036

bez DPH 75 Kč

s DPH 90,80 Kč

Stojan nerezový KLASIK pro dávkovače dezinfekce a tekutého mýdla

  • Kat.číslo 11HD101

bez DPH 2 499 Kč

s DPH 3 023,80 Kč