Dávkovač dezinfekce a pěnového mýdla senzorový SAVONA ELLIPSE AUTO FOAM, bílý

bez DPH: 1 799 Kč

s DPH: 2 176,80 Kč

  • Výrobce: KENNEDY HYGIENE PRODUCT LTD
  • Katalogové číslo: 11HDK010
  • Skladem: 0 ks

Senzorový dávkovač vhodný pro alkoholové dezinfekce (i tekuté) a pěnové mýdlo. K dostání červenec 2020!

Dávkovač budeme naskladňovat v počtu několika stovek nejpozději v červenci 2020. Budeme se snažit zajistit dřívější dodání, ale nemůžeme ho garantovat.

Dávkovač lze použít na různé typy alkoholových dezinfekcí - jak tekutých, tak gelových.

Možnost nakoupit i s vlastním stojanem!

Dávkovač pěnového mýdla Savona Uspořte na provozu! Pěnové dávkovače zajišťují snížení provozu díky napěnění mýdla a tedy menší dávce/uživatele. Pokud pro své zákazníky chcete jen to nejlepší, pořiďte si senzorový dávkovač. Mnoho lidí se štítí dotknout se dávkovačů mýdla, proto se stává automatický senzorový dávkovač hitem. Dávkovače je možno používat i pro dávkování dezinfekce.

V naší nabídce naleznete i novou tekutou alkoholovou dezinfekci Anti-COVID. 5l za 495,- Kč bez DPH! Pro více informací navštivte náš web shopanticovid.cz

Firma Kennedy se na trhu vyskytuje již řadu let. Zabývá se vývojem kvalitních výrobku do koupelen a toalet. Díky výborné kvalitě těchto výrobků jsou vysoce žádané a nejen díky ní. Cenově jsou zásobníky velmi výhodné a těžko najdete zásobník tak vysoké kvality za tak nízkou cenu. V poměru cena/kvalita zásobníky KENNEDY válcují svou konkurenci.

Vynikají především svou funkčností - jsou vybavené chytrými funkcemi, které snižují provozní náklady, jako například u zásobníků toaletního papíru, který obsahuje tzv. brzdičky, aby se toaletní papír nevytahoval. Zásobníky ručníků mají například nastavitelné boky, aby ručníky nepropadávaly. Dávkovače mýdla maji svůj chytrý systém dávkování dle potřeby.

Jedinečné jsou zásobníky díky designu. V základu se dělí na základní(bílé)a designové (stříbrné) varianty. Většina zásobníků disponuje tzv. krytkami, které dodáváme v různých barevných variantách (viz obrázek). Existují dvě řady - barevné (perleťová, tyrkysová, červená, bílá) a texturované (ocel, karbon, dřevo, kapky).
Krytky jsou měnitelné podle potřeby v návazanosti na vzhled interiéru. Lze je vyměnit i dodatečně, pokud např. změníte interiér a budete chtí vyměnit krytku z modré na červenou.

Dávkovače mýdla Vybíráte mezi pěnovým a klasickým zásobníkem? Rozdíl mezi pěnou a klasikou je ve spotřebě. Pěnové zásobníky zajišťují úsponější provoz, ale lze je použít jen s omezeným portfolie produktů (pěnová mýdla). Pro ty nejnáročnější jsou v nabídce i senzorovné zásobníky, které umožňují bezdotykovou obsluhu.