Dávkovač dezinfekce a pěnového mýdla SAVONA FOAM ELLIPSE, bílý

bez DPH: 469 Kč

s DPH: 567,50 Kč

  • Výrobce: KENNEDY HYGIENE PRODUCT LTD
  • Katalogové číslo: 11HDK004
  • Skladem: 70 ks

Manuální dávkovač pěnového mýdla a gelové i tekuté alkoholové dezinfekce

Možnost nakoupit i s vlastním stojanem!

Dávkovač tekutého mýdla Savona - Jedná se o základní dávkovač mýdla, který je zároveň nejrozšířenější. Překvapívá jeho kvalita úspora provozních nákladů! Pokud pro své zákazníky chcete jen to nejlepší, pořiďte si senzorový dávkovač. Mnoho lidí se štítí dotknout se dávkovačů mýdla, proto se stává automatický senzorový dávkovač hitem.

Dávkovač pěnového mýdla Savona Uspořte na provozu! Pěnové dávkovače zajišťují snížení provozu díky napěnění mýdla a tedy menší dávce/uživatele. Pokud pro své zákazníky chcete jen to nejlepší, pořiďte si senzorový dávkovač. Mnoho lidí se štítí dotknout se dávkovačů mýdla, proto se stává automatický senzorový dávkovač hitem. Dávkovače je možno používat i pro dávkování dezinfekce.

Firma Kennedy se na trhu vyskytuje již řadu let. Zabývá se vývojem kvalitních výrobku do koupelen a toalet. Díky výborné kvalitě těchto výrobků jsou vysoce žádané a nejen díky ní. Cenově jsou zásobníky velmi výhodné a těžko najdete zásobník tak vysoké kvality za tak nízkou cenu. V poměru cena/kvalita zásobníky KENNEDY válcují svou konkurenci.

Vynikají především svou funkčností - jsou vybavené chytrými funkcemi, které snižují provozní náklady, jako například u zásobníků toaletního papíru, který obsahuje tzv. brzdičky, aby se toaletní papír nevytahoval. Zásobníky ručníků mají například nastavitelné boky, aby ručníky nepropadávaly. Dávkovače mýdla maji svůj chytrý systém dávkování dle potřeby.

Jedinečné jsou zásobníky díky designu. V základu se dělí na základní(bílé)a designové (stříbrné) varianty. Většina zásobníků disponuje tzv. krytkami, které dodáváme v různých barevných variantách (viz obrázek). Existují dvě řady - barevné (perleťová, tyrkysová, červená, bílá) a texturované (ocel, karbon, dřevo, kapky).
Krytky jsou měnitelné podle potřeby v návazanosti na vzhled interiéru. Lze je vyměnit i dodatečně, pokud např. změníte interiér a budete chtí vyměnit krytku z modré na červenou.

Dávkovače mýdla Vybíráte mezi pěnovým a klasickým zásobníkem? Rozdíl mezi pěnou a klasikou je ve spotřebě. Pěnové zásobníky zajišťují úsponější provoz, ale lze je použít jen s omezeným portfolie produktů (pěnová mýdla). Pro ty nejnáročnější jsou v nabídce i senzorovné zásobníky, které umožňují bezdotykovou obsluhu. 

Související produkty

MPD ARCO FOAM mýdlo pěnové 5l, ARCOFOAM5PET

  • Kat.číslo 211004

bez DPH 105 Kč

s DPH 127,10 Kč

Dávkovač dezinfekce a tekutého mýdla pákový 1000 ml, nerez mat

  • Kat.číslo 11HD030

bez DPH 1 490 Kč

s DPH 1 802,90 Kč

MPD MANOX na dezinfekci rukou 5l MANOX5

  • Kat.číslo 280010B

bez DPH 899 Kč

s DPH 1 087,80 Kč

Stojan nerezový KLASIK pro dávkovače dezinfekce a tekutého mýdla

  • Kat.číslo 11HD101

bez DPH 2 499 Kč

s DPH 3 023,80 Kč

ISOLDA mýdlo pěnové antibakteriální, 5l

  • Kat.číslo 211000

bez DPH 299 Kč

s DPH 361,80 Kč

ISOLDA Desinfection soap mýdlo pěnové dezinfekční, 5l

  • Kat.číslo 211000DS

bez DPH 830 Kč

s DPH 1 004,30 Kč