Bojujeme proti SARS-CoV-2!

Konečně je to tu! Platba kartou a nebo bankovním tlačítkem je k dispozici pro koncové zákazníky! Do 10ti dnů proběhne i instalace terminálu na naší prodejně Na Celně v Mladé Boleslavi, kde bude nově možno také platit kartou.

Pro školy, školky a další vzdělávací instituce jsme připravili akční nabídku platnou do 11.09.2020Akce prodloužena do 30.10.2020! Pro detaily nás neváhejte kontaktovat!

Připravili jsme pro Vás sekci "Přehledně", kde jsme naši nabídku znovu roztřídili a pospojovali tak, aby byla přehlednější. V zlepšování přehlednosti našeho e-shopu budeme i nadále pokračovat!

V nové sekci Simply STOP COVID naleznete produkty vysoké kvality, které fungují a které nabízejí něco navíc, jak je u nás zvykem. Virucidní dezinfekce, dávkovače, stojany, roušky ze speciálních materiálů a další!

 

UPOZORNĚNÍ

Naše prodejna bude kvůli zhoršující se situaci COVID a zvyšujícímu se tlaku a počtu objednávek omezovat svůj provoz od 21.09.2020. Budeme nadále v provozu od 07:30 do 16:00. Od 21.09.2020 si však u nás už nebudete moci vybírat zboží na prodejně. Stejně jako při omezení provozu na jaře 2020 si můžete zboží objednat a vyzvednout. Pro komunikaci návštěvníků bude vyhrazena speciální linka. Zakrytí je povinné v celém areálu provozovny. Podle aktuální situace se budeme snažit objednávky k vyzvednutí řešit prioritně do 2 hodin od objednání. Objednávky můžeme vyjímečně vyřídit i na počkání, ale nemůžeme to garantovat. Svou návštěvu našeho areálu vždy hlašte pokud možno dopředu, abychom mohli připravit zboží včas.

Omlouváme se za toto omezení. Snažíme se, aby byl náš provoz bezpečný. Jakmile to situace dovolí, bude omezení opět zrušeno.