Vše pro úklid a hygienu!

ANTI-COVID - Naše distributorská firma se aktivně podílí na distribuci nové dezinfekce na ruce podle receptury WHO! Již brzy pro Vás budeme mít připravený nový produktový web. Bohužel produkt zatím na našem e-shopu není k dispozici, budeme zajišťovat distribuci pro Mladou Boleslav a okolí.

UPOZORNĚNÍ – Do odvolání jsou ceny platné pouze na stávající skladovou zásobu. Výrobci i importéři zdražují o cca 10% většinu produktů. Toto zdražení na naší straně proběhne po vyprodání stávající zásoby a nebo její drtivé většiny a po té, co naskladníme zboží za novou cenu. Některé položky zdražily díky nedostatku materiálu (např. isoprophyl alcohol) i o 100%, tyto položky však na našem e-shopu nenajdete.

UPOZORNĚNÍ – Od 16.03.2020 je naše provozovna v omezeném provozu. Abychom ochránili zdraví našich zaměstnanců, bude naše PRODEJNA UZAVŘENA. Provoz e-shopu a firmy však zůstává nepřerušen. Přijímáme objednávky, připravujeme zboží a odesíláme jej prostřednictvím našeho speditéra, případně jiným dohodnutým způsobem.

20.3.2020 17:55 - děláme pro vás maximum a stále pracujeme. Nepřijímame již platbu v hotovosti na naší prodejně a upozorňujeme, že nevíme, kdy speditér FOFRCZ ukončí možnost zaslání na dobírku. Žijeme v nejisté době, ale i v té se daří zázraky. Již příští týden by mohlo být opět dost dezinfekce za lidovou cenu! Děláme maximum pro to, abychom ji pro vás zajistili.

Snažíme se zajistit všemi silami pro všechny naše pravidelné i nepravidelné zákazníky úklidové a dezinfekční prostředky. Jsme pružní, a tak se nám to zatím daří. Potýkáme se však s mnohonásobně vyšším zájmem, počtem objednávek a telefonátů. Abychom vše zajistili, pracujeme se zvýšeným úsilím. Buďte proto, prosím, trpěliví a zvažte, je-li nutné nás kontaktovat telefonicky. Co nejpřesněji formulované mailové objednávky z vaší strany a naše následná telefonická informace, maximálně urychlí dodání zboží.

Výdejní místo IN-MOBIL zatím provoz neomezen (stav k 15.03.2020).

Aktuální stav dezinfekcí – od 13.03.2020 došlo ke zdražení některých dezinfekcí výrobcem z důvodu nedostatku výrobních surovin a jejich nákupu z dražších proveniencí. Reflektujeme tedy pouze zdražení ze strany výrobce a stále nabízíme dezinfekce za podstatně nižší cenu než jiní prodejci. V současné době přijímáme objednávky od našich stálých zákazníků a od těch nejpotřebnějších, kteří ještě nezavřeli svoje provozovny – tedy školky, lékařská zařízení a potravinářský průmysl. Neprodáváme žádným subjektů pro další prodej, pouze pro vlastní potřebu. Dezinfekce se budeme snažit dodat v horizontu 1-3 týdnů, s ohledem na opodstatněnost požadavků a možnosti výrobce. Nabídku naleznete na e-shopu. V případě zájmu nebo dotazu nás kontaktujte e-mailem.

 

 

   

Nově nabízíme možnost náhradního plnění! Příspěvkové organizace jistě potěší, kromě kvalitního servisu a dobrých cen, také možnost zajištění náhradního plnění. Postačí jen tento požadavek napsat do poznámky v objednávce a my vše potřebné zajistíme.

Úprava obchodních podmínek 25.5.2018 vstoupílo v platnost Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), které aktualizuje pravidla pro zpracování osobních údajů. E-shop simplyclean.cz Vám v závislosti na tomto novém nařízení přínaší úpravu obchodních podmínek, které řeší ochranu osobních údajů. Plné znění obchodních podmínek platných od 23.05.2018 naleznete na stránce Obchodní podmínky v horním menu.