Vše pro úklid a hygienu!

Úprava obchodních podmínek
25.5.2018 vstoupí v platnost Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), které aktualizuje pravidla pro zpracování osobních údajů. E-shop simplyclean.cz Vám v závislosti na tomto novém nařízení přínaší úpravu obchodních podmínek, které řeší ochranu osobních údajů. Plné znění obchodních podmínek platných od 23.05.2018 naleznete na stránce Obchodní podmínky v horním menu.

Pozor! V závislosti na těchto změnách došlo k výmazu veškerých uživatelských účtů založených před 01.01.2018! Prosím, založte si svůj účet znovu. Uživatelům, kteří se registrovali v roce 2018 byl odeslán e-mail s informací o změně obchodních podmínek.

Chceme Vás, zákazníci, informovat především o tom, že Vámi poskytnuté údaje zpracováváme a uschováváme dle platných nařízení GDPR. Jako správce informací je zpracováváme a poskytujeme pouze pro účely uzavření kupní smlouvy, její následné plnění (zpracování objednávky a zajištění doručení zboží) a případného řešení reklamací. Pokud nakupujete přes heureka.cz, poskytujeme Vaše údaje (e-mail) provozovateli portálu Heureka.cz výhradně za účelem generování a zasílání dotazníku spokojenosti. Naše firma nevyužívá poskytnuté informace k marketingovým účelům a neposkytuje je třetím stranám k dalšímu zpracování mimo účely uzavření kupní smlouvy (dopravce, výdejní místo).

   

Kvalita především!Náš e-shop si zakládá na spokojených zákaznících. Děláme pro Vás vše a velmi nás těší, že se k nám rádi vracíte. Simplyclean je obchod založený na kvalitě a dlouhodobě výhodných cenách.

Nově nabízíme možnost náhradního plnění! Příspěvkové organizace jistě potěší, kromě kvalitního servisu a dobrých cen, také možnost zajištění náhradního plnění. Postačí jen tento požadavek napsat do poznámky v objednávce a my vše potřebné zajistíme.