Bojujeme proti SARS-CoV-2!

 

V listopadu zařazujeme do naší nabídky nové FFP3 respirátory REFIL, IRIS-03 a IRIS-08. Do 17.11.2020 včetně můžete zakoupit respirátory anglické výroby značky 3M a PORTWEST se značnou slevou!

 

V naší nabídce nově naleznete přístroje i dezinfekci určenou pro fogaci (mlžení), tedy prostorovou dezinfekci. Pro zájemce jsme sestavili přehled virucidních dezinfekcífogátorů. V sekci Dezinfekce prostoru (fogace) přibyla i nová sekce Pronájem strojů!

 

Konečně je to tu! Platba kartou VISA, MASTERCARD a nebo bankovním tlačítkem je k dispozici pro koncové zákazníky! Platba kartou je možná už i na naší provozovně Na Celně v Mladé Boleslavi!

 

Připravili jsme pro Vás sekci "Přehledně", kde jsme naši nabídku znovu roztřídili a pospojovali tak, aby byla přehlednější. V zlepšování přehlednosti našeho e-shopu budeme i nadále pokračovat!

V nové sekci Simply STOP COVID naleznete produkty vysoké kvality, které fungují a které nabízejí něco navíc, jak je u nás zvykem. Virucidní dezinfekce, dávkovače, stojany, roušky ze speciálních materiálů a další!

 

UPOZORNĚNÍ

Naše prodejna Na Celně v Mladé Boleslavi je až do odvolání v omezeném provozu. Nadále si můžete přijet nakoupit, ale zboží Vám připravíme dle přání, není možné si jej na prodejně vybírat sám. Jsme nadálev provozu a zákazníky žádáme o zaslání/zavolání objednávky před návštěvou naší provozovny. Pro komunikaci návštěvníků je vyhrazena speciální linka. Zakrytí úst a nosu je povinné v celém areálu provozovny. Podle aktuální situace se budeme snažit objednávky k vyzvednutí řešit na místě a nebo prioritně do 2 hodin od objednání. Objednávky můžeme vyjímečně vyřídit i na počkání, ale nemůžeme to garantovat. Svou návštěvu našeho areálu vždy hlašte pokud možno dopředu, abychom mohli připravit zboží včas. Předejdete tak možnému zdržení.

Omlouváme se za toto omezení. Snažíme se, aby byl náš provoz bezpečný. Jakmile to situace dovolí, bude omezení opět zrušeno.